GURVENT ENDUSTRIYEL VANTILATÖR

Arastırma Geliştirme Ve Üretim Teknolojileri

Gurvent Vantilatör Türk Markası olarak olarak patlayıcı ortamlarda havalandırma amaçlı kullanılan Aksiyal ve Radyal fanların özel olarak tasarım, dizayn, üretim ve satışını gerçekleştirmekltedir. 

 

Gurvent Vantilatör 2001 yılında Izmir Şehrinde Kurulmuştur. Hali Hazırda 12.000m2 üzerine kurulu 1750 m2 fabrikada üretim yapmaktadır. 

 

Gurvent Vantilatör Petrol Gaz, Petro Kimya, Kojenerasyon, Demiryolları, Tersaneler, Arıtma tesisleri dahil olmak üzere sektörün önde gelen birçok şirketine hizmet vermektedir. Gurvent marka ürünler yüksek kalitesi ve güvenilirliği ile en kritik ve hassas noktalarda etkili çözümler sunar.    

 

Ürünlerimiz dünya çapında 30'dan fazla ülkede en ağır koşullarda Rafineriler, Enerji Santralleri, Trenler, Gemiler Çimento ve Demirçelik uygulamalarında Kullanılmaktadır. Referanslarımız bunun Kanıtıdır. 

Türkıyenın en büyük 50 sirketinin 35'i - Türkiyenin en büyük 100 sanayi kuruluşunun  65'i bızım ile calışıyor

Tubitak Ume  Türkiye'de hava akışı ile ilginen tüm kuruluşlara ait test ekipmanları, Firmamız tarafından üretilen ve devreye alınan test kalibrasyon sisteminde kalibre ediliyor. Bu bizim için büyük bir onurdur. TUBITAK UME kuruluşuna bize güvendiği için teşekkür etmek istiyoruz.  

TUBITAK UME Hava Debisi Test düzeneginin firmamız tarafından yapıldıgını biliyor musunuz ?