Fan imalati Aksiyel fan imalati Çati fani imalati Döküm fan imalati Krom fan imalati Exproof fan imalati  Vantlilatör , Kanal fanı Baca fanı emici fan Pervane  Plastik fan imalati , Axial fans, Radial fans, Ventilatoren, Vantilator,  Fan imalatçısı Fan satışı Endüstriyel fan , Industrial Fans, Blower , Körük fan SERA FANI AKSİYEL FAN BACA FANI EMİCİ FAN ÇATI FANI KROM FAN AKSİYEL PERVANE RADYAL PERVANE RADİAL PERVANE radial impeller axial impeller fans ventilators KANAL FANI MUTFAK FANI HÜCRELİ FAN KLİMA SANTRALİ ISI GERİ KAZANIM ÇİFT EMİŞLİ FAN PERVANE İMALATI ROOF FANS ROOF FAN CHIMLEY FAN DUCT FANS BELT DRIVE FANS KASNAK KAYIŞLI FAN DUVAR FANI PENCERE FANI PENCERE ASPİRATÖRÜ HÜCRELİ ASPİRATÖR ÇATI ASPİRATÖRÜ YANGIN FANI YANGIN DUMAN EGZOST FANI JET FAN TÜNEL FANI Radial blower - centrifugal blower | centrifugal fan | axial fan | side channel blower | radial blower | radial blowers | ventilator | axial blowerFan Manufacturer Jet fan Otopark Havalandırma Sistemleri Jet Fan Sistemi Jet Fans, Impulse and Induction Fans for Car Park Ventilation Systems SMOKE FANS PROCESS FANS FAN İMALATI ÇATI FANI axial fan - axial fan products manufacturers  AC axial flow fans industrial fan manufacturers axial fans - offers from axial fans manufacturers, suppliers Flat Axial Fans Industrial Exhaust Cooling Axial Fans, Blowers, Airknife, Nozzles - Air Control Industries Tube Axial Fan, Portable Ventilation Axial Fan, Centrifugal Fans, Portable Ventilation Centrifugal Fans, Fume Extraction System, Dust Extraction System, Dust Collector Unit, Air Curtains, Mumbai, Radial fan with backwardly curving blades  forward curved fan wheels, backward curved fan wheels, centrifugal fan wheels and impellers Air Blowers, Industrial Fans, ATEX, Centrifugal, Axial & Radial Fans  Centrifugal fans in housings Radial fans with forward curved impeller Industrial Radial Ventilators fan,radyal,aspiratör, vantilatör, vantilator, aspirator, salyangoz, hücreli,hucreli,hücrelı,air,aır,dusty air,very dusty air,materials,materyal,axial,stale air,suck,speed,impeller,yuksek basıclı koruk,emici salyangoz,orta radyal,catı,çatı, catı aspiratorleri,kanal aspiratörleri,pnomatik vantilatorler,toz toplama üniteleri,siklon,jet filtre,döküm fanları,pnömatik vantilatörler,nakil fanları,nakıl fanlari,sı kanat fan,sik kanatlı vantilatorler,pervane,rotor,kanat,axial aspiratorler,dokum fanları,döküm fanlari,dik kanatlı fan,acık kanatlı fan,acik kanatli fanlar,pnömatik fanlar,pnomatik fanlar,radial,radial fanlar,radial vantilatorler,balans,fan balansı  bunu kopyalıyanın aq Radial fans - manufacturer, trader and supplier
 
Karsilama
Ana Sayfa
Hakkimizda
Gurvent olarak 50 den fazla sektöre ve sayilari 300'e varan müşterilerimiz için üretim yapiyoruz. Gurvent fan üreticisi olarak çok zengin çesit kademeli, her basinç ve debi araliginda seri ve özel yapim Aksiyel ve radial fan üretimi yapmaktadir. Sayilari 1500'den fazla ürün modeli sayesinde en nadir ve zorlu çalisma ortamlarinda uygun çözümler bulmaktadir.

Üretim ihtisasi
  • Radial Fanlar
  • Aksiyel fanlar
  • Karma akisli fanlar
  • Teknik danismanlik, uygulama ve geliştirme
  • Komple Sistem Çözümleri
  • Müsteri isteklerine göre özel çözümler
  • Yüksek esneklik

Gurvent bir Aile sirketidir. Evrime inanan Aile sürekli degisim ve cagin sartlarina uygun olarak kendini yenilemis ve teknolojiyi kullanarak  bu konuma gelmistir. Bu günümüze gelmemizde yardimci olan öncelikle personellerimize, partnerlerimize  ve siz degerli müsterilerimize minnettariz.

Bizler Saglam ama yavas adimlar ile dürüstülük ve memnun müsteri politikasi ile yolumuza devam ediyoruz. Fabrikamiz son derece saglam ve etiket degerlerine uygun ürünler üretir. Eger ürünlerinizi secerken bize danisirsaniz size hizmet ederken en uygun enerji sarfiyatini düsünerek fan seçimi yapmaniza yardimci oluruz.  Daha bu siteye koyamadigimiz o kadar çok ürünümüz varki !!!

Bu gün Türkiye'nin en büyügü ya da en iyisi diye kendimizi nitelendirmiyoruz. Çin'den ürün getirip üzerine Gurvent markası basmıyoruz. Halkimizi kandirmiyoruz. 20-30 ülkeye ihracatimiz yok. Türkiye ekonomisine bir nebze de olsa katkimiz bulunuyorsa ne mutlu bizlere......

Türkiye'de ve yurt disinda çalisan sayilari 60.000 'i bulan Gurvent marka fanlar hakli gurur kaynagimiz. Referanslarimiz bunlarin teyididir. Bizler Sadece daha kaliteli ve iyiyi üreterek Türkiyenin yurt disina bagimliligini ortadan kaldirma çabasindayiz.

Saygilarimiz ile
Kemal & Vesile

Yenilikçi Gurvent ruhu ile standart ürünlerimiz yani sira bizler sürekli olarak kendi bünyemizde yeni tasarımlar gelistirir ve üretiriz. Müsteri odakli çalismalarimizla sadece düsünceleriniz ve isteklerinizi bize bildirmeniz yeterlidir. Gerek ürünlerimizi denemeniz için numune üretebilir, gerekirse size özel prototipler yaparak seri üretime geçilebilir. Prototipler pek çok dizayn, tasarim ve sümilasyon testlerinden geçip sizlere teslim edilir. Gururla söyleyebiliriz ki her türlü fan uygulamalari için Gurvent ideal partnerinizdir.
Olusum ve Rakamlar ile Gurvent

  • Kurulus yili 2003
  • ISO 9001-2000 standartlarinda çalisma sistemi